To już prawie parę lat jak wydarzyło się coś co można by nazwać nie codziennym wydarzeniem. A było to tak . Siedząc przed komputerem naszła mnie myśl aby przeczytać werset biblijny, okazało się że treść którą przeczytałem brzmiała

„twoje ciało obolałe zranione od stóp po głowę nie zwilżone oliwą” w tym samym czasie ogarnęła mnie senność , położyłem się na kanapie i po chwili poczułem że mam zwilżoną głowę, włosy, czoło, twarz. Matka, która w tym momencie zjawiła się w pokoju zaniepokojona powiedziała „masz mokrą głowę jesteś chory idź do lekarza”. Syn Piotrek, który pojawił się w tym samym czasie dotkną włosów i czoła i powiedział ” tato czemu jesteś taki tłusty”. Ja natomiast pomyślałem sobie „będę zwilżał chusteczki ową oliwą z czoła i obdarowywał nimi chorych”. Początkowo natłuszczenie całego ciała czasami było tak duże że nawet gdy dotykałem papieru, faktur, pozostawały na nim tłuste plamy..Parę osób zwróciło mi uwagę , pytając „co Pan tak pachnie oliwką”.Gdy stawałem przed chorymi, gdy czytałem wersety biblijne byłem wstanie zwilżyć wiele chusteczek, którymi obdarowywałem chorych. Dzisiaj nie jest to tak aktywne ale gdy staję przed chorym ew. rozmawiam prawie zawsze gdy ktoś poprosi o pomoc czoło robi się wilgotne „gotowe” do obdarowania kolejną nadzieją na uzdrowienie. Obiecałem że będę uzupełniał ten wpis historiami z udziałem chusteczek i uzdrowień z nimi. Czasami dotykam czoła skarpetkami i obdarowuje kogoś a to co ciekawe, że nawet po wypraniu i ponownym założeniu skarpetek rozchodzi się cudowna energia od nóg po czubek głowy.
Najbardziej ciekawa a może i zabawna historia ze chusteczką wydarzyła się w Legnicy. Znajoma poprosiła o pomoc w wybudzeniu brata który był w śpiączce po rozbiciu głowy. Na domiar tego był cukrzykiem. Dałem jej chusteczkę i powiedziałem aby podrzuciła pod prześcieradło. Nie czekali długo na efekt jeszcze tej samej nocy wybudził się i uciekł ze szpitala.
Dzisiaj Wam proponuję skorzystanie z takiej pomocy. Zamówienia składajcie na mesendżerze, z dokładnym adresem, możecie wpisać dolegliwość. Liczę że o ile uzyskacie pomoc to stać Was będzie na zapłatę dowolną . Jeżeli nie pomogę to po prostu będzie mi przykro, jeżeli nie poczujesz przenikania , ulgi, przekaż chusteczkę kolejnemu członkowi rodziny, bo bardzo rzadko ktoś nie odczuwa ingerencji energetycznej. Będzie mi miło jak ktoś opisze co się z Nim zadziało gdy skorzystał z chusteczek. Ale jeżeli ktoś z tym się nie zgadza przyjmę słowa krytyki. Jeżeli nie stań na zapłatę to chociaż cieplutko o Mnie pomyśl , ale wszyscy podziękujcie Bogu bo to dzieje się za sprawa Jego Łaski.